novinky | SPOLEČNĚ JSME SLAVILI A NEJEN TO | 30.05.2019

 

U příležitosti výročí 25 let výročí od založení společnosti SATPO jsme všichni společně slavili!

Dne 30. května od 17 hodin v reprezentativních prostorách společnosti SATPO proběhlo setkání všech současných a bývalých kolegů. Úvodního slova se ujal osobně majitel společnosti, který krátce připomněl vizi celé společnosti a jak důležité je budovat spolehlivý tým schopných zaměstnanců, díky kterým se z realitní společnosti stala úspěšná developerská firma, která má za sebou řadu úspěchů a plánu na mnoho dalších let. Po slavnostním přípitku zástupce redakčního týmu představil nové vydání SATPO news, které je plné inspirace ze světa bydlení a interiéru, je věnováno jubilejnímu výroční společnosti SATPO. Mezi hlavní články patří odborné názory z realitního trhu a nechybí ani nahlédnutí do zákulisí společnosti SATPO. Ke stažení a k volné distribuci je ZDE, ostatní vydání jsou ZDE.

Součástí programu byly společné zábavné hry jako jsou hravé hůlky, sokoban, tyčka a cornhole. Nechybělo bohaté pohoštění, degustace vína a oblíbený letní koktejl Aperol Spritz. Příjemnou atmosféru doplňoval instax koutek, úžasný dort ve tvaru homole plný chutných cup cakes, vyhlášení vítězného týmu a dárek pro každého v podobě elegantního trička v barvách značky SATPO.

V rámci organizace děkujeme společnosti JGK za skvělý teambuildingový program, společnosti Culinaria za velmi chutný catering, Dobrá vína za degustaci a SpritzOne za osvěžující koktejly spojené s módními doplňky a v neposlední řadě Leli's Cupcakes.

A protože i malé krůčky mohou znamenat v životě mnohem více, pevně doufáme, že i tato malá oslava nám všem dodala hodně síly a energie pro plnění našich úkolů, cílů a strategií do dalších let!