Podporujeme a pomáháme

 

Společnost SATPO podporuje finanční Nadaci DOBRÝ ANDĚL v České republice od samého počátku. Tato nadace pomáhá rodinám s dětmi, kde dítě nebo rodič bojují s rakovinou, a které tato nemoc dostala do finanční tísně. Připojte se k nám a staňte se i vy DOBRÝM ANDĚLEM! Vaše finanční příspěvky nadace rozdělí do posledního haléře a navíc díky unikátnímu systému poznáte i konkrétní osobu či rodinu, které pomáháte. Více informací na www.dobryandel.cz .

A protože i malý krůček jednotlivce znamená velký krok společnosti,  již od roku 2014 zaměstnanci společnosti SATPO sbírají víčka nápojových PET lahví. Nejenže společně uděláme něco pro přírodu, ale následným výkupem podporujeme i 5-ti letého Kubíčka, který od narození vyžaduje odbornou péči a velkou podporu nejen svých rodičů. Více informací o sběru uvádíme v příloze a odkaz na webové stránky Jakuba naleznete: http://jakubnavara.webnode.cz/sbirame-vicka/ . Není nic hezčího na světě než úsměv dítěte.

Současně od roku 2006 společnost SATPOpodporuje každoročně a pravidelně  i nadační fond Naše dítě finančním příspěvkem ve výši Kč 250.000,-. Hlavním posláním Nadace Naše dítě je pomoc týraným, zneužívaným, handicapovaným, ohroženým a opuštěným dětem, které se ocitnou v obtížné životní situaci. Naše společnost staví nové domovy pro spokojený život, kam bezpochyby děti patří, a tímto způsobem rádi podpoříme i ty, kteří to potřebují nejvíce. Více informací: www.nasedite.cz .

Prostřednictvím finančních příspěvků jsme v minulosti podporovali i další nadační fondy a projekty:

  • vzdělávací program Junior Achievement, www.juniorachievement.org , určený pro děti školního věku 1., 2. a 3 třídy věnované ZŠ Cesta k úspěchu na Praze 6 
  • u příležitosti oslavy 25. výročí sametové revoluce a odkazu Václava Havla  nadaci Prague Freedom v rámci organizace pamětního koncertu světově proslulé české Philharmonie, která zazní dne 17. listopadu 2014 v Národní katedrále ve Washingtonu, DC.
  • Purporové srdce - spojuje komunitu předčasně narozených dětí po celém světě soucítěním a nadějí 
  • Pomoc popáleným - nadační fond pro pomoc popáleným
  • Kapka naděje - nadační fond pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně
  • Mirabilis - občanské sdružení pro podporu asistenční služby

Kromě finanční podpory společnost SATPO sbírá víčka nápojových PET lahví. Nejenže společně děláme něco pro přírodu, ale následným výkupem podporujeme i 5-ti letého Kubíčka, který od narození vyžaduje odbornou péči a velkou podporu nejen svých rodičů.  Přidejte se k nám! Více informací o sběru a odkaz na webové stránky Jakuba naleznete: http://jakubnavara.webnode.cz/sbirame-vicka/ . Děkujeme  za vaší pomoc pro dobrou věc, protože není nic hezčího na světě než úsměv dítěte.

 
certifikát Dobrý Anděl