Profil společnosti

 

Realitní činnost v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu rezidenčních nemovitostí na českém trhu jsme zahájili již v roce 1994. O tři roky později jsme se začali specializovat na výstavbu kvalitních rezidenčních projektů v prémiových lokalitách a dnes patříme mezi významné hráče s pevnou pozicí na realitním trhu.

Společnost SATPO  působí na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994.  Převážně v Praze staví a současně prodává nemovitosti prémiové kvality, poskytuje komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí. Investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí a vytváří atraktivní příležitosti pro investory do rezidenčních nemovitostí.  

Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení je nedílnou součástí naší nabídky, jsme zkušeným rádcem při výběru nového bydlení. Uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta, jsme symbolem vysokého standardu a jistoty z oblasti nákupu a prodeje nemovitostí.

Mezinárodní ocenění MIPIM 2017 v kategorii Best Residential Development, stejně jako ocenění BEST OF REALTY za projekty Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA v Karlových Varech a za luxusní projekt Rezidence ŠVÉDSKÁ v Praze svědčí o tom, že využíváme dlouholetých zkušeností a znalostí z oblasti rezidenčního bydlení.

Společnost SATPO patří mezi aktivní členy ASOCIACE DEVELOPERŮ, která vznikla za účelem vést otevřený dialog o zodpovědné roli developerů v rozvoji moderní společnosti i o pozitivním přínosu v rámci profesní a společenské komunity. Důraz je kladen na dodržování striktních etických pravidel. 

Společnost SATPO je také členem odborných sdružení a organizací ARTN, CZGB, AMCHAM, DOBRÝ ANDĚL A NADACE NAŠE DÍTĚ.

Deatilní prezentaci společnosti SATPO si můžete prohlédnout ZDE.

Asociace Developerů 

  

  

 
CERTIFIKÁT ISO 9001 CZGBC