o projektu

 

Holečkova House nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, prověřené nákupní značky, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího. Holečkova House je místo, kde krása, funkce, nezbytnost a luxus splývá v jedno, je to příslib životního stylu na vysoké úrovni.

Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a nabízí exkluzivní byty a komerční prostor nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení.

Půdorysné řešení komerčních prostor a bytových jednotek společně tvoří harmonicky komponovaný celek a vše je navrženo tak, aby vždy působilo nadčasově a moderně. Na jednom podlaží jsou komerční prostory vyčleněné pro administrativní a obchodní využití, ve zbývajících patrech jsou na každém z podlaží bytové jednotky. Součástí společenských prostor je reprezentativní recepce s širokou nabídkou poskytovaných služeb, dostatečným počtem venkovních i garážových parkovacích stání a nechybí ani sklepní prostory.

Holečkova House je určen všem, kteří ocení docházkovou blízkost do historického centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě. Holečkova House představuje prémiový charakter bydlení až do nejmenšího detailu.

SVĚTLO A PROSTOR

Je možné ve městě, kde světlo a prostor jsou vzácné komodity, získat jejich hojnost? Touto otázkou se řídil celý rozhodovací proces při tvorbě návrhu Holečkova House a odpověď zní: elegantní a důmyslné. Svědčí o tom kaskádové terasy u dvou bytových jednotek, z nichž každá je na samostatném podlaží, velkoformátová osazená okna na každém patře komerčních podlaží, prostorné lobby, celoplošné vytápění, důraz na oslunění. Celkové dispoziční uspořádání má za cíl celkovou spokojenost obyvatel, respektuje základní prvky života: uklidňující a energizující mysl, tělo i ducha.

Modernistům s vášní pro tradiční pojetí nabízí Holečkova House kancelářské prostory a bydlení v rezidenční prémiové čtvrti vyhledávané bonitními lidmi. Nároky na vysoký standard uspokojí moderní technologie a nadčasová architektura a design.

UMĚNÍ A PŘÍRODA 

Architektonické zpracování Holečkova House využívá všech materiálů a textur k vytvoření prostředí, které snoubí umělecké a optimistické pojetí. Sklo, beton a další vhodně zvolené materiály, stejně jako svěží provedení exteriéru ve světlých tónech a okolní zeleň, respektují přírodu a oživují organické cítění.

NIKDO NENÍ JAKO TEN DRUHÝ

Velkorysé a vlídné uvítání začíná již ve vstupní části do Holečkova House. V prvním patře je zcela otevřená a ničím nerušená zóna recepce spojená s příjemným lounge prostorem. Velkoformátové prosklení tvoří reprezentativní, klidné a vznešené místo prémiového charakteru určené k socializaci či odpočinku. Zkrátka potěší každého, kdo do objektu vstoupí či odchází. 

KOMFORT A POHODLÍ

Recepce s širokou nabídkou poskytovaných služeb zajistí nejen pohodlí rezidentů, ale i velmi důležitou bezpečnost. Celé první patro Holečkova House je věnováno komerčním potřebám, velkoryse uspořádáné lobby láká k relaxaci a ke společenskému životu, stejně jako vstupní prostor do objektu osazený lavičkami s prostorem pro bezpečnou úschovu kol.

Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor. Možnost venkovního parkování, bezbariérové prostředí, moderní technologie a vysoký standard domovního vybavení představují trvalou hodnotu a záruku z hlediska dlouhodobé investice.