o projektu

 

Jediný český developerský projekt - Rezidence Sacre Coeur2 - se stal finalistou v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost v mezinárodní realitní soutěži MIPIM AWARDS 2017. Jedná se velmi prestižní ocenění světového významu. Pro více informaci o mezinárodní realitní soutěži MIPIM 2017 naleznete ZDE.

Rezidence Sacre Coeur2 je příležitost, která se již nikdy nebude opakovat. Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová  a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí. To vše byla kritéria, se kterými jsme přistupovali společně s renomovanými Schindler Seko (4A) architekty k návrhu tohoto jedinečného rezidenčního komplexu. Naší prioritou je komplexní kvalita Vašeho bydlení, je to náš závazek, který koupí Vašeho nového bytu, loftu nebo možná i penthousu nekončí, ale naopak začíná.

Byty v Sacre Coeur2 vynikají jedinečností navržených dispozic. Tam, kde jiní tápou a nabízejí tmavé chodby plné dveří, my navrhujeme moderní místo k životu, plné světla a zajímavých řešení. Nemluvíme o penthousech a mezonetových loftech, hovoříme o standardních bytech, které svou kvalitou a koncepčními návrhy daleko převyšují ostatní nabídky rezidenčních projektů. Každý z bytů v Sacre Coeur2 má prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo vestavěnou šatní skříň, nechybí ani technická místnost pro pračku a úložný regálový systém. Všechny byty v Sacre Coeur2 jsou členěny do dvou zón – obývací a privátní. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, což jistě ocení nejen majitelé bytu, ale i hosté. Ložnice, dětský pokoj a další místnosti se nacházejí v privátní zóně bytové jednotky. Byty 3+kk a 4+kk mají ve standardním provedení 2 koupelny, jedna je vždy součástí ložnice rodičů. Večerní atmosféru pak podtrhuje možnost příjemného posezení na balkoně nebo terase.

Fenoménem, který v sobě skrývá vášeň a styl, jsou dvoupodlažní lofty. Bezesporu představují zhmotnění volnosti a prostorové svobody, kde se opravdu meze nekladou. Rozlehlý obývací pokoj se světlou výškou přes 5 metrů upoutá svou vzdušností a nádherným výhledem na pražské panorama. Ložnice jsou umístěny v klidové zóně vnitřního atria budovy. Příjemné chvíle teplých letních večerů je možné trávit na zahrádkách, které patří ke každému mezonetu. 

Vily se střešní zahradou a terasami představují penthousy. Jsou nepopsaným listem, otevřeným prostorem, na kterém si klient s interiérovým architektem může navrhnout téměř cokoliv. Samozřejmostí je příprava pro krb, jacuzzi na terase, velkorysé úložné prostory, počet parkovacích míst dle potřeby, prioritní předvolba výtahu pro jízdu dolů. Kreativitě meze neklademe, naopak jsme připraveni kdykoli vyslechnout přání klientů. Součástí koncepce každého z pěti penthousů je velkoplošné prosklení interiéru, které nabízí majitelům panoramatické výhledy na Prahu a zároveň dodává interiéru nebývalou vzdušnost a světlost. Každá ze střešních vil má prostornou terasu v rozloze od 190 m2 do 380 m2, která je ideálním místem na posezení nebo večeři pod širým nebem.

Jsme připraveni vyjít maximálně vstříc požadavkům od klientů na individuální úpravy. Velkou pozornost věnujeme také bezpečnosti, a proto společné prostory a okolí budovy Sacre Coeur2 hlídá kamerový systém. V přízemí u vstupu do budovy je umístěna nonstop recepce s majordomem, na kterého se rezidenti mohou obrátit s žádostí o zajištění běžných nákupů, pohlídání dětí, vyvenčení čtyřnohých miláčků apod. Sto lidí, sto názorů, jeden standard, ale tisíc možností.

Projekt s půdorysem podkovy a šesti vchody bude mít celkem 6 nadzemních podlaží. Vedle 8 loftů, umístěných v prvních dvou patrech, zde bude celkem 72 apartmánů zabírajících třetí až páté patro o velikosti 1+kk až 6+kk a 5 penthousů přímo na střeše objektu. Ve dvou podzemních podlažích budou umístěny sklepy a celkem 109 parkovacích stání s výjezdem z Kobrovy ulice. Parkovací stání ještě doplní 19 venkovních míst přímo před recepcí rezidence.

Součástí Rezidence jsou i komerční prostory k  prodeji či dlouhodobému pronájmu o ploše od 174 do 595,3 m2, které se nachází v přízemí a jsou vhodné pro kanceláře, prodej výrobků a služeb, kavárny. K nemovitosti náleží i terasy a prostorné zděné sklady. Vítejte v Sacre Coeur2.