1. podlaží
veřejná restaurace
recepce
klubový lounge s krbem
společná párty zóna s kuchyní
herní kout
kuřácký salónek
společenský sál
fitness centrum
ordinace a poradna
komerční prostory
venkovní relaxační zóna
venkovní pétanque
komerční prostory
 

o projektu

 

Milujete své soukromí a svou nezávislost? Pak vám Vitality Rezidence nabízí mnohem více, protože získáte více času na to, co vás skutečně baví. Následujte své vášně bez povinnosti zachování a údržby rodinného domu či péče o příliš velké zahrady, dlouhých jízd za nákupy či k lékaři. Vitality Rezidence svou polohou, exkluzivním uspořádáním a nabízenými službami představuje moderní a aktivní životní styl.  Pod jednou střechou budete mít k dispozici široký výběr poskytovaných služeb,  zůstanete nezávislí do takové míry, jak je libo.

Vitality Rezidence je architektonicky zasazena mezi moderní Rezidencí Sacre Coeur2 a parkem stejného jména v jižním svahu v oblíbené rezidenční čtvrti pod Petřínem. Elegantní architektura, inspirována nejnovějšími trendy rezidenčního bydlení za použití moderních technologií splňuje požadavky bydlení pro náročné klienty. Promyšlený interiérový design v sobě snoubí příjemné a nadčasové bydlení, poskytuje nádherné výhledy, maximální soukromí a bezpečí v klidném prostředí přímo u parku Sacre Coeur a zahrady Kinských v centru Prahy.

Účelně navržené byty s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou se záhonkovou úpravou jsou umístněné tak, aby byly dostatečně osluněné, poskytovaly výhled a zároveň zachovaly a plně respektovaly soukromí každého rezidenta. Kromě níže uvedených zařízení dále rezidence nabízí i komerční prostory určené pro péči o zdraví a krásu.  

 • recepce
 • veřejná restaurace
 • klubový lounge s krbem
 • společná párty zóna s kuchyní
 • herní kout
 • kuřácký salónek
 • společenský sál
 • fitness centrum
 • ordinace a poradna
 • komerční prostory
 • venkovní relaxační zóna
 • venkovní pétanque

Velký důraz při návrhu rezidenčního projektu byl kladen na bezbariérovost a aplikaci úsporných řešení ve všech oblastech. Dostatečná pozornost byla věnována i měsíčním nákladům na správu a údržbu objektu.

Vášeň pro zahrádku, posezení na terase s přáteli, využívání klubového lounge, rodinné party a oslavy stejně jako sdílené žití s pejskem či kočičkou, to vše je vítáno v Rezidenci Vitality.

potěší i ty nejnáročnější

V rámci rezidence mají obyvatelé možnost vychutnat si celou řadu volnočasových a společenských aktivit včetně cvičení a fitness programů. Jsou navržené tak, aby obohatily a udržely moderní a zdravý životní styl.

Kromě celé řady prémiových zařízení jako jsou veřejná restaurace, klubový lounge s krbem, párty zóna, herní kout, kuřácký salónek, sociální a zdravotní služby či recepce, představuje  Rezidence skutečnou kontinuitu rezidenčních, domácích a zdravotních služeb. Je skutečnou investicí do vašeho aktivního života. Nadstandardní poskytované služby jsou na denním pořádku, takže se můžete těšit z výjimečného a nezávislého života vytříbené komunity aktivních lidí.  Můžete si vybrat, žít naplno nebo v poklidu, zkrátka tak, jak se vám líbí.

Kvalitní interiérové řešení společenských prostor respektuje komfort a očekávání každého jednotlivce stejně jako rodinný dynamický život. Bezpečí a pohodlí rezidentů zajistí v celém objektu proti neoprávněnému vniknutí do prostor fyzická ostraha, kamerový systém, bezpečností čidla a alarmy.

Velký důraz se klade i na okolí a zeleň v blízkosti rezidence. Kromě laviček určených k setkávání s přáteli a odpočinku mohou rezidenti využívat i blízký park Sacre Coeur, který láká k procházkám a dalším venkovním aktivitám se sportovním zařízením či blízké Kinského zahrady a Petřínské sady.

Zkrátka, výhody rezidenčního bydlení se všemi detaily hřejivého domova lze sepsat na dlouhý seznam, který stojí za přečtení, protože jedině tak lze zjistit, jak daleko přesahuje investice do prémiového bydlení.